Trainingsschema
Terug
Dit schema loopt van 29-6-2020 t/m 10-7-2020
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 Meisjes D5 Emma Passchier
Nina Rovers
veld 1 - AB Clubtraining
16:45 - 17:45 Jongens D2 Senna Abhelakh veld 1 - CD Clubtraining
17:00 - 18:00 Meisjes D3 Arthur Mouwen veld 2 - CD Clubtraining
18:00 - 19:00 Meisjes C6 veld 3 - CD Teamtraining
18:00 - 19:00 Meisjes D2 veld 1 - AB Teamtraining
18:15 - 19:15 Meisjes D1 Arthur Mouwen veld 1 - CD Clubtraining
18:30 - 19:30 Meisjes B4 Paco Bakker veld 3 - AB Clubtraining
18:30 - 19:30 Meisjes C5 veld 2 - CD Teamtraining
19:15 - 20:15 Meisjes C3 Arthur Mouwen veld 2 - AB Clubtraining
19:30 - 20:45 Dames Jong 1 Devin van Ooijen
Friso van Leeuwen
veld 1
19:30 - 20:30 Meisjes C4 veld 3 - CD Teamtraining
19:45 - 20:45 Jongens A2 Paco Bakker veld 3 - AB Clubtraining
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Jongens D1 Friso van Leeuwen veld 1 - AB Clubtraining
17:30 - 18:30 Meisjes B2 veld 1 - AB Teamtraining
17:30 - 18:30 Meisjes D7 Isa Wortel
Julia Wolf
veld 3 - AB Clubtraining
17:45 - 18:45 Jongens C1 Devin van Ooijen
Sjoerd Mouwen
veld 1 - CD
17:45 - 18:45 Meisjes B3 veld 2 - AB Teamtraining
18:00 - 19:00 Jongens C2 Friso van Leeuwen veld 2 - CD Clubtraining
18:00 - 19:00 Meisjes D6 veld 3 - CD Teamtraining
19:00 - 20:00 Meisjes A1 Devin van Ooijen
Sjoerd Mouwen
veld 1 - CD Clubtraining
19:15 - 20:15 Jongens A1 Douwe de Haan veld 1 - AB Clubtraining
19:15 - 20:15 Meisjes B1 veld 2 - AB Teamtraining
19:15 - 20:15 Meisjes C1 Jonas van Dam veld 3 - CD Clubtraining
19:30 - 20:30 Jongens B1 Friso van Leeuwen veld 2 - CD Clubtraining
19:30 - 20:30 Meisjes A2 veld 3 - AB Teamtraining
20:30 - 22:00 Heren 1 Renaldo Oosenbrug veld 1
20:45 - 21:45 Meisjes A4 veld 2 - AB Teamtraining
21:00 - 22:00 Meisjes A3 veld 2 - CD Teamtraining
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:00 - 16:00 Benjamins Reena van de Leemput veld 3 - BCD
15:00 - 16:00 Smurfen veld 3 - BCD
15:15 - 16:15 Jongens F1 veld 2
15:15 - 16:15 Meisjes F1 veld 2
15:15 - 16:15 MIX F1 veld 2
15:45 - 16:45 Meisjes 6E3 veld 1 - AB Charlotte
15:45 - 16:45 Meisjes 6E4 veld 1 - AB Charlotte
16:00 - 17:00 Jongens 6E1 veld 1 - CD Norbert, Arthur
16:00 - 17:00 Jongens 6E2 veld 1 - CD Norbert, Arthur
16:00 - 17:00 Jongens 6E3 veld 1 - CD Norbert, Arthur
16:15 - 17:15 Instuif training Trainingsgroep veld 2 - CD Reena
16:15 - 17:15 Meisjes 6E1 veld 3 - CD Jozefien, Erik
16:15 - 17:15 Meisjes 6E2 veld 3 - CD Jozefien, Erik
17:15 - 18:15 Meisjes 8E1 veld 1 - AB Kim, Ariska
17:15 - 18:15 Meisjes 8E2 veld 1 - AB Kim, Ariska
17:30 - 18:30 Jongens 8E1 veld 1 - CD Arthur, Justin
17:30 - 18:30 Jongens 8E2 veld 1 - CD Arthur, Justin
17:30 - 18:30 Meisjes C4 Reena van de Leemput veld 3 - CD Clubtraining
17:45 - 18:45 Meisjes 8E3 veld 2 - AB Friso, Quinty
17:45 - 18:45 Meisjes 8E4 veld 2 - AB Friso, Quinty
18:00 - 19:00 Meisjes D4 veld 2 - CD Teamtraining
18:45 - 19:45 Meisjes C6 veld 3 - CD Clubtraining Ariska
18:45 - 19:45 Meisjes D3 veld 1 - AB Teamtraining
19:00 - 20:15 Heren Jong 1 Rogier Koopman veld 2
19:00 - 20:00 Meisjes C2 Arthur Mouwen veld 1 - CD
20:15 - 21:30 Trimhockey 1 veld 1
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 Jongens D2 veld 2 - AB Teamtraining
16:45 - 17:45 Meisjes D4 Pepijn Rijkschroeff veld 1 - CD Clubtraining
17:00 - 18:00 Meisjes D2 Quinty Rust veld 2 - CD Clubtraining
18:00 - 19:00 Meisjes C1 veld 1 - AB Teamtraining
18:00 - 19:00 Meisjes D5 veld 3 - CD Teamtraining
18:15 - 19:15 Jongens D1 veld 1 - CD Teamtraining
18:15 - 19:15 Meisjes D1 veld 2 - CD Teamtraining
18:30 - 19:30 Jongens C1 veld 2 - AB Teamtraining
18:30 - 19:30 Meisjes B4 veld 3 - AB Teamtraining
19:30 - 20:30 Meisjes A2 veld 1 - CD Teamtraining
19:45 - 20:45 Meisjes A1 veld 2 - AB Teamtraining
19:45 - 20:45 Meisjes A4 Paco Bakker veld 1 - AB Clubtraining
20:00 - 21:00 Jongens A1 veld 2 - CD Teamtraining
20:15 - 21:15 Jongens A2 veld 3 - AB Teamtraining
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Meisjes D6 Jora Den Dulk veld 1 - AB Clubtraining
16:30 - 17:30 Jongens 6E3 veld 2 - CD Teamtraining
16:45 - 17:45 Jongens 8E1 veld 2 - AB Teamtraining
17:30 - 18:30 Jongens C2 veld 1 - AB Teamtraining
17:45 - 18:45 Meisjes C2 veld 2 - CD Teamtraining
18:00 - 19:00 Meisjes D7 veld 1 - CD Teamtraining
18:15 - 19:15 Meisjes C5 Jan-Willem Heuver
Robert Jan Stomps
veld 3 - CD Clubtraining
19:00 - 20:00 Meisjes C3 veld 2 - AB Teamtraining
19:15 - 20:15 Meisjes A3 veld 2 - CD Clubtraining
19:15 - 20:15 Meisjes B1 Lars Vermaat veld 1 - AB
19:30 - 20:30 Jongens B1 veld 1 - CD Teamtraining
19:30 - 20:30 Meisjes B3 Sterre Schoonen veld 3 - AB Clubtraining
19:45 - 20:45 Meisjes B2 Anne van der Kleij veld 3 - CD Clubtraining
20:30 - 21:45 Dames Jong 2 veld 2
20:45 - 22:15 Dames 1 veld 1
21:00 - 22:15 Dames Jong 3 veld 3