Trainingsschema
Terug

Trainingsschema

Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 JO14-2 veld 1 - AB Trainer week 25: Shahnaz
17:30 - 19:00 MO12-3 veld 1 - CD Trainer week 25: Annika
17:30 - 19:00 MO12-4 veld 2 - AB Trainer week 25: Henk
18:30 - 20:00 MO14-2 veld 4 - AB Trainer week 25: Myra/Senna
18:30 - 20:00 MO14-3 veld 4 - CD Trainer week 25: Myra/Senna
19:00 - 20:30 MO16-4 veld 1 - AB Trainer week 25: Youri
19:00 - 20:30 MO18-3 veld 1 - CD Trainer week 25: Aniek
20:30 - 22:00 JO16-2 veld 1 - CD Trainer week 25: Aniek
20:30 - 22:00 MO18-2 veld 1 - AB Trainer week 25: Douwe
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:15 - 18:45 JO12-1 veld 1 - AB Trainer week 25: Ron
17:15 - 18:45 MO12-2 veld 1 - CD Trainer week 25: Chiara
17:30 - 18:30 Extern bezet Trainingsgroep veld 2
18:45 - 20:15 JO14-1 veld 2 - AB Trainer week 25: Norbert
18:45 - 20:15 JO16-1 veld 4 - AB Trainer week 25: Sophie
18:45 - 20:15 JO18-1 veld 4 - CD Trainer week 25: Sophie
18:45 - 20:15 MO14-1 veld 1 - AB Trainer week 25: Bas/Youri
18:45 - 20:15 MO16-1 veld 2 - CD Trainer week 25: Devin/Quinten
18:45 - 20:15 MO16-2 veld 3 - AB Trainer week 25: Jet
18:45 - 20:15 MO16-3 veld 3 - CD Trainer week 25: Lars
19:00 - 20:30 Heren 2 veld 1 - CD Casper/Renaldo
20:15 - 21:45 DO25-1 veld 4 - CD Trainer week 25: Lars
20:15 - 21:45 DO25-2 veld 3 - AB Trainer week 25: Ronald
20:15 - 21:45 MO18-1 veld 4 - AB Trainer week 25: Chart
20:30 - 22:00 Dames 1 voorselectie veld 1 - AB Trainer week 25: Philippe
20:30 - 22:00 Heren 1 voorselectie veld 1 - CD Trainer week 25: Willem
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 Benjamins veld 1 - A
16:30 - 17:30 JO9-Blauw veld 4
16:30 - 17:30 MixO8-Groen veld 1 - BCD
16:30 - 17:30 MO9-Geel veld 4
16:30 - 17:30 MO9-Lila veld 4
16:30 - 17:30 MO9-Roze veld 4
16:30 - 17:30 Smurfen veld 1 - A
17:30 - 19:00 MO14-2 veld 1 - AB Trainer week 25: Douwe
17:45 - 18:45 JO10-Oranje veld 4 - AB
17:45 - 18:45 JO10-Paars veld 4 - AB
17:45 - 18:45 MO10-Wit veld 4 - CD
17:45 - 18:45 MO10-Zwart veld 4 - CD
18:00 - 19:30 MO12-1 veld 3 - CD Trainer week 25: Tess/Maurits
18:45 - 20:15 JO14-2 veld 4 - AB Trainer week 25: Bas/Max
19:00 - 20:30 Dames 2 veld 1 - AB Trainer week 25: Ricardo/Vincent
20:30 - 22:30 Wedstrijd of training Trim teams Trainingsgroep veld 1
20:30 - 22:30 Wedstrijd of training Trim teams Trainingsgroep veld 2
20:30 - 22:30 Wedstrijd of training Trim teams Trainingsgroep veld 4
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:15 - 18:45 MO12-4 veld 1 - CD Trainer week 25: Shirley
17:15 - 18:45 MO14-3 veld 1 - AB Trainer week 25: Julia
18:15 - 19:45 MO12-2 veld 4 - CD Trainer week 25: Daniela/Maud
18:45 - 20:15 JO14-1 veld 1 - AB Trainer week 25: Marc
18:45 - 20:15 MO14-1 veld 4 - AB Trainer week 25: Bas/Youri
18:45 - 20:15 MO16-3 veld 1 - CD Trainer week 25: Wessel/Bryan
18:45 - 20:15 MO16-4 veld 2 - AB Trainer week 25: Bart
20:15 - 22:00 Dames 1 voorselectie veld 1 Oefenwedstrijd
20:15 - 22:00 JO18-1 veld 1 Oefenwedstrijd
20:15 - 21:45 MO16-2 veld 4 - CD Trainer week 25: Bas
20:15 - 21:45 MO18-1 veld 4 - AB Trainer week 25: Shirley/Charo
20:15 - 21:45 MO18-2 veld 2 - AB Trainer week 25: Wessel
20:15 - 21:45 MO18-3 veld 2 - CD Trainer week 25: Jeremy
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 JO9-Blauw veld 4 - A
16:30 - 17:30 MixO8-Groen veld 3
16:30 - 17:30 MO9-Geel veld 4 - BCD
16:30 - 17:30 MO9-Lila veld 4 - BCD
16:30 - 17:30 MO9-Roze veld 4 - BCD
17:00 - 18:30 MO12-1 veld 1 - AB Trainer week 25: Maurits/Tess
17:30 - 18:30 JO10-Oranje veld 4 - AB
17:30 - 18:30 JO10-Paars veld 4 - AB
17:30 - 18:30 MO10-Wit veld 4 - CD
17:30 - 18:30 MO10-Zwart veld 4 - CD
18:00 - 19:30 JO12-1 veld 2 - AB Trainer week 25: Norbert
18:00 - 19:30 MO12-3 veld 2 - CD Trainer week 25: Roos
18:30 - 20:00 JO16-1 veld 4 - AB Trainer week 25: Koen
18:30 - 20:00 JO16-2 veld 1 - CD Trainer week 25: Arne
18:30 - 20:00 JO18-1 veld 4 - CD Trainer week 25: Koen
18:30 - 20:00 MO16-1 veld 1 - AB Trainer week 25: Devin/Quinten
20:00 - 21:30 Dames 1 voorselectie veld 1 - AB Trainer week 25: Philippe
20:00 - 21:30 Dames 2 veld 4 - AB Trainer week 25: Arne
20:00 - 21:30 DO25-1 veld 4 - CD Trainer week 25: Ronald
20:00 - 21:30 DO25-2 veld 2 - CD Trainer week 25: Henk
20:00 - 21:30 Heren 1 voorselectie veld 1 - CD Trainer week 25: Willem
20:00 - 21:30 Heren 2 veld 2 - AB Trainer week 25: Renaldo/Casper