Trainingsschema
Terug

Trainingsschema

Dit schema loopt van 13-9-2021 t/m 17-10-2021
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:30 - 18:00 2Samen Trainingsgroep veld 3 - AB
16:15 - 17:30 Jongens D1 Kim Rijsdijk veld 1 - AB
16:15 - 17:30 Meisjes D5 Douwe de Haan veld 1 - CD
17:30 - 19:00 Jongens B1 Arthur Mouwen veld 3 - CD
17:30 - 19:00 Jongens D2 Ariska Biharie veld 2 - AB
17:30 - 19:00 Jongens D3 Ronald Jobse veld 2 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes C3 Jack van Winden veld 1 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes C4 Wessel van Leeuwen veld 1 - CD
19:00 - 20:30 Jongens C1 Ariska Biharie
Ronald Jobse
veld 2 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B2 Arthur Mouwen veld 3 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes B3 Jeremy Bleijie veld 1 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B4 Tobias van Adrichem veld 1 - CD
20:30 - 22:00 Meisjes A2 Jens Hoogelander veld 1 - AB
20:30 - 22:00 Meisjes A3 Douwe de Haan veld 1 - CD
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:30 - 18:00 2Samen Trainingsgroep veld 3 - AB
16:30 - 17:45 Meisjes D3 Julia Kamp
Roos van Daal
veld 1 - AB
16:30 - 17:45 Meisjes D4 Fleur Lagerweij
Myra van Koert
veld 1 - CD
17:00 - 19:00 Ruimte voor een oefenwedstrijd. Neem contact op met [email protected] Trainingsgroep veld 2
17:45 - 19:00 Meisjes D1 Maurits Huijbens veld 1 - AB
17:45 - 19:00 Meisjes D2 Emma Passchier
Senna de Jong
veld 1 - CD
19:00 - 20:30 Jongens A1 Philippe van der Pal veld 2 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes A1 Douwe de Haan veld 1 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes B1 Jolijn Burgwal
Shirley Blans
veld 1 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes C1 Devin van Ooijen
Sjoerd Mouwen
veld 3 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes C2 Jet Lenters
Emma Kleine Deters
veld 2 - CD
20:30 - 22:00 Dames 1 veld 1 - CD
20:30 - 22:00 Dames 2 Ricardo Henriques veld 2 - AB
20:30 - 22:00 Dames 3 veld 2 - CD
20:30 - 22:00 Dames Jong 2 Arne Mook veld 3 - CD
20:30 - 22:00 Heren 1 Philippe van der Pal veld 1 - AB
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:30 - 16:30 Benjamins veld 3 - CD
15:30 - 16:30 Carrousel B&S-Jeugd Aimée Beijersbergen van Henegouwen
Elisa Verhagen
Free Plukker
Lois Langeveld
Sara Bos
Wessel van Leeuwen
veld 3 - CD
15:30 - 16:30 Carrousel E6-Jeugd Ronald Jobse
Jesse Johnstone
veld 1 - BCD Nog 4 trainers nodig
15:30 - 16:30 Carrousel F-Jeugd Siebe van Holland
Marit Bartels
Douwe de Haan
Zoë Dewi Trieling
veld 2 - AB Nog 1 trainer nodig
15:30 - 16:30 Jongens 6E1 veld 1 - B
15:30 - 16:30 Jongens 6E2 veld 1 - B
15:30 - 16:30 Jongens F1 veld 2 - AB
15:30 - 16:30 Meisjes 6E1 veld 1 - CD
15:30 - 16:30 Meisjes 6E2 veld 1 - CD
15:30 - 16:30 Meisjes 6E3 veld 1 - CD
15:30 - 16:30 Meisjes F1 veld 2 - AB
15:30 - 16:30 Meisjes F2 veld 2 - AB
15:30 - 16:30 MIX F1 veld 2 - AB
15:30 - 16:30 Smurfen veld 3 - CD
16:00 - 20:00 Keepers Trainingsgroep veld 1 - A
16:30 - 17:30 Instuif training Trainingsgroep veld 2 - AB Jongste Jeugd - Meedraaien carrousel veld 1
16:30 - 17:30 Carrousel E8-Jeugd Ronald Jobse
Casper Dries
Jesse Johnstone
Jessica Hulsman
Valerie van der Knaap
Christiaan van Daal
Esmee Nies
Gracia Gioia
veld 1 - BCD
16:30 - 17:30 Jongens 8E1 veld 1 - B
16:30 - 17:30 Jongens 8E2 veld 1 - B
16:30 - 17:30 Meisjes 8E1 veld 1 - CD
16:30 - 17:30 Meisjes 8E2 veld 1 - CD
17:30 - 19:00 Jongens C2 veld 1 - CD Movella
17:30 - 19:00 Meisjes C5 Lars op den Brouw veld 2 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes C6 veld 2 - CD Movella
17:30 - 19:00 Meisjes D5 Bente van Erkel
Minke Geelen
veld 3 - AB
19:00 - 20:30 Ruimte voor een oefenwedstrijd. Neem contact op met [email protected] Trainingsgroep veld 3
19:00 - 20:30 Dames Jong 1 Paco Bakker veld 1 - BCD
19:00 - 20:30 Heren Jong 1 Douwe de Haan veld 1 - BCD
20:30 - 22:00 Wedstrijd of training Trim teams Trainingsgroep veld 3
20:30 - 22:00 Wedstrijd of training Trim teams Trainingsgroep veld 1
20:30 - 22:00 Wedstrijd of training Trim teams Trainingsgroep veld 2
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:30 - 17:30 2Samen Trainingsgroep veld 3 - AB
16:15 - 17:30 Jongens D2 veld 1 - AB Tijdelijk Arne
16:15 - 17:30 Jongens D3 Thijs Max
Norbert Sweelssen
veld 1 - CD
17:00 - 18:30 Meisjes D3 Ariska Biharie veld 2 - AB
17:00 - 18:30 Meisjes D4 Sara op den Brouw
Frederique Huijbens
veld 2 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes C1 Bas Wortel
Devin van Ooijen
veld 1 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes C2 Jet Lenters
Erik Roos
veld 1 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes C3 Quinty Rust veld 3 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes C4 Wessel van Leeuwen veld 3 - CD
18:30 - 20:00 Jongens D1 Kim Rijsdijk
Norbert Sweelssen
veld 2 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes B4 Ariska Biharie veld 2 - AB
19:00 - 20:00 Instuif training Trainingsgroep veld 3 - AB Elftallen - Quinty
19:00 - 20:30 Meisjes A3 Wessel van Leeuwen veld 3 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes B2 Charo van Eijk veld 1 - CD
20:00 - 22:00 Cursus & Opleiding Trainingsgroep veld 2
20:00 - 21:30 Meisjes A2 Daisy Korenhof veld 3 - AB
20:30 - 22:00 Dames 2 Arne Mook veld 1 - CD
20:30 - 22:00 Jongens A1 Devin van Ooijen veld 1 - AB
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:30 - 17:30 2Samen Trainingsgroep veld 3 - AB
16:00 - 17:00 Jongens F1 veld 1 - C
16:00 - 17:00 Meisjes F1 veld 1 - A
16:00 - 17:00 Meisjes F2 veld 1 - B
16:00 - 17:00 MIX F1 veld 1 - D
16:00 - 17:00 Training F-teams vrijdag Lara Asahad
Kjeld Crucq
veld 1 Nog 1 trainer nodig
16:30 - 17:30 Meisjes 6E1 Lyssa Asahad
Annika Heuver
veld 3 - CD
16:30 - 17:30 Meisjes 6E2 Jasmijn van Paasen
Destiny Ijob
veld 3 - CD
16:30 - 17:30 Meisjes 6E3 Daniela Brouwer
Maud Dries
veld 3 - CD
17:00 - 18:30 Meisjes C5 veld 1 - AB
17:00 - 18:30 Meisjes C6 Ariska Biharie veld 1 - CD
17:00 - 18:30 Meisjes D1 Faye Janse
Maudien Smittenaar
veld 2 - AB
17:00 - 18:30 Meisjes D2 Fleur Lagerweij
Senna de Jong
veld 2 - CD
17:30 - 18:30 Jongens 6E1 Lyssa Asahad
Chiara Gioia
veld 3 - A
17:30 - 18:30 Jongens 6E2 Annika Heuver
Tess Nevrlka
veld 3 - A
17:30 - 18:30 Jongens 8E1 Julia Heuver
Shahnaz Rajabi
veld 3 - B
17:30 - 18:30 Jongens 8E2 Carolien van Ruijven
Myrthe Wester
veld 3 - B
17:30 - 18:30 Meisjes 8E1 Daniela Brouwer
Maud Dries
veld 3 - C
17:30 - 18:30 Meisjes 8E2 Jasmijn van Paasen
Destiny Ijob
veld 3 - D
18:30 - 20:00 Jongens B1 veld 1 - CD
18:30 - 20:00 Jongens C1 Ariska Biharie
Sophie Pieterse
veld 1 - AB
18:30 - 20:00 Jongens C2 Faye Janse
Maudien Smittenaar
veld 2 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes A1 Douwe de Haan veld 3 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes B1 Shirley Blans veld 3 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes B3 Jeremy Bleijie veld 2 - CD
20:00 - 21:30 Dames 1 Kjeld Crucq veld 1 - CD
20:00 - 21:30 Dames 3 veld 3 - AB
20:00 - 21:30 Dames Jong 1 Paco Bakker veld 2 Carrouseltraining
20:00 - 21:30 Dames Jong 2 Paco Bakker veld 2 Carrouseltraining
20:00 - 21:30 Heren 1 Philippe van der Pal veld 1 - AB
20:00 - 21:30 Heren Jong 1 Paco Bakker veld 2 Carrouseltraining