Organisatie
Terug

Bestuur

Igor Passchier

Voorzitter

Hilke van Cuylenborg

Secretaris

Joris van Daal

Lid hockeyzaken (jeugd)

Daan van Adrichem

Lid exploitatie

Vincent de Boer

Lid algemene zaken

Vincent de Boer

Penningmeester (AI)

Bestuursondersteuning

Laura Franse

Secretariaat

Hester Kors

Ledenadministrateur

Eugène van Eijk

Contractbeheer

Ilona de Boer

Vrijwilligerscoördinator

Accommodatiecommissie

Michel Mouwen

Lid

Peter Mulders

Lid

Activiteitencommissie

Tamara Wokke

Lid

Lisette Zervaas

Lid

Kim Steenvoort

Lid

Communicatiecommissie

Wessel van Leeuwen

LISA-beheerder

Suzanne Plugge

Lid

Amber Jutte

Social media (Facebook en Instagram)

Pablo Venema

Social media (Facebook en Instagram)

Darren Vis

Lid

EHBO

Emma Hoebert

Voorzitter

Eva van der Kleij

Voorzitter

Amber van Leeuwen

Lid

Eric-Jan Heydenrijk

Lid

Saskia van der Laan

Lid

Julian de Gier

Lid

Flora Spaans

Lid

Exploitatiecommissie

Daan van Adrichem

Voorzitter

Leonie van der Boom

Voorraadbeheer

Laura Franse

Lid

Yvon Burgwal

Lid

Tessa Burgers

Lid

Peter Vrolijk

Lid

Fithockeycommissie

Mieke Mouwen - van der Starre

Voorzitter

Hockey Technische Ondersteuning

Kjeld Crucq

Jeugd Sport Coördinator

Arne Mook

Trainers Coördinator

Douwe de Haan

Trainers Coördinator Jongste Jeugd

Joey Fontaine

Keeperstrainer

Jeugdcommissie

Joris van Daal

Voorzitter

Anita Schilperoort

Voorzitter Jongste Jeugd

Jona de Boer

Coördinator nieuwe leden

Joep Baars

Lijncoördinator JO16

Joep Baars

Lijncoördinator JO14

David Beijersbergen van Henegouwen

Lijncoördinator JO12

Natascha Lock

Lijncoördinator JO10

Natascha Lock

Lijncoördinator JO9

Joy Gelauf-jacobs

Lijncoördinator JO8

Yvette de Zoete

Lijncoördinator MO18

Suzanne Stapper

Lijncoördinator MO16

Touria Asahad

Lijncoördinator MO14

Annelous Meijering

Lijncoördinator MO12

Natascha Lock

Lijncoördinator MO10

Claudia Wind

Lijncoördinator MO10

Natascha Lock

Lijncoördinator MO9

Claudia Wind

Lijncoördinator JO9

Joy Gelauf-jacobs

Lijncoördinator MO8

Jona de Boer

Lijncoördinator Benjamins en Smurfen

Materiaalcommissie

Laurens van der Boom

Lid

Robert Houwaart

Lid

Paco Bakker

Lid

Peter Mulders

Lid

Scheidsrechterscommissie

Helene van der Sluijs

Voorzitter

Henk van Maanen

Lid

Dave Badoux

Lid

Jens Hoogelander

Lid

Remco Coumou

Lid

Margriet van der Burg

Lid

Seniorencommissie

Sjoerd Mouwen

Voorzitter

Friso van Leeuwen

Technisch beleid

Charo van Eijk

Lid

Sponsorcommissie

Eugène van Eijk

Lid

Hans Stiemsma

Lid

Walter Vlasman

Lid

Jean Paul Lock

Lid

Ricardo Henriques

Lid

Sportiviteit en respect

Ilona van Mierlo

Lid

Jan-Maarten Rovers

Lid

Touria Asahad

Lid

Judith Scholtens

Lid

Technische Commissie

Nathalie Brouwer

Voorzitter

Lars op den Brouw

Opleidingen

Dennis Hemminga

B-Lijn

Ton Dries

C-Lijn

Lars op den Brouw

D-Lijn

Erik Roos

E-Lijn

Erik Roos

F-Lijn

Erik Roos

Benjamins & Smurfen

Nathalie Brouwer

Keepers

Toernooicommissie

Milca van Elk

Lid

Chris van Bronckhorst

Lid

Marleen Looijer

Lid

Liesbeth van den Bronk

Lid

Trimhockeycommissie

Peter Burgwal

Voorzitter

Edwin Winkler

Lid

Tuchtcommissie

Mieke Mouwen - van der Starre

Lid

Heike Jan Nijlaan

Lid

Petra Toet

Lid

Wedstrijdsecretariaat

Ruud Hazenboom

Wedstrijdsecretaris

Monique Badoux

Lid

Zaalhockey

Annemieke de Haan

Lid