Hockey
10:00
10:30
11:00
11:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
21:30
22:00
Maandag
VELD1
A
_EXT
16:00 –
16:30
BEZET
16:30 –
18:00
(C) Nina & Emma
18:00 –
19:30
(T) Kiki & Jolijn
19:30 –
21:00
(C)Ronald &Annemieke
B
_EXT
16:00 –
16:30
BEZET
16:30 –
18:00
(C) Nina & Emma
18:00 –
19:30
(T) Kiki & Jolijn
19:30 –
21:00
(C)Ronald &Annemieke
C
_EXT
16:00 –
16:30
BEZET
16:30 –
18:00
(C) Senna
18:00 –
19:30
(C) Arthur + Senna
19:30 –
21:00
(T) Paco
D
_EXT
16:00 –
16:30
BEZET
16:30 –
18:00
(C) Senna
18:00 –
19:30
(C) Arthur + Senna
19:30 –
21:00
(T) Paco
VELD2
A
18:30 –
20:00
(C) Friso & Robert-Jan
B
18:30 –
20:00
(C) Friso & Robert-Jan
C
16:30 –
18:00
(C) Arthur
18:00 –
19:30
(C) Pieter
19:30 –
21:00
(T) Ryan
D
16:30 –
18:00
(C) Arthur
18:00 –
19:30
(C) Pieter
19:30 –
21:00
(T) Ryan
VELD3
A
17:00 –
18:00
Vera traint: Maxime&Yara
18:00 –
19:30
(C) Paco
B
18:00 –
19:30
(C) Paco
C
_EXT
16:00 –
18:00
2Samen
18:00 –
19:00
Inlooptraining Isabelle, Suus
D
_EXT
16:00 –
18:00
2Samen
18:00 –
19:00
Inlooptraining Isabelle, Suus
Dinsdag
VELD1
A
16:00 –
17:30
(C) Friso
17:30 –
19:00
(C) Charo
19:00 –
20:30
(C) Nicolaas
20:30 –
22:00
(T) Nicolaas & Renaldo
B
16:00 –
17:30
(C) Friso
17:30 –
19:00
(C) Charo
19:00 –
20:30
(C) Nicolaas
20:30 –
22:00
(T) Nicolaas & Renaldo
C
_EXT
16:00 –
17:30
BEZET
17:30 –
19:00
(C) Sjoerd & Devin
19:00 –
20:30
(C) Devin & Sjoerd
20:30 –
22:00
(T) Edwin
D
_EXT
16:00 –
17:30
BEZET
17:30 –
19:00
(C) Sjoerd & Devin
19:00 –
20:30
(C) Devin & Sjoerd
20:30 –
22:00
(T) Edwin
VELD2
A
17:30 –
19:00
(T) Ryan
19:00 –
20:30
(T)Bram
20:30 –
22:00
(T) Niels
B
17:30 –
19:00
(T) Ryan
19:00 –
20:30
(T)Bram
20:30 –
22:00
(T) Niels
C
17:30 –
19:00
(C) Friso
19:00 –
20:30
(C) Friso
20:30 –
22:00
(T)
D
17:30 –
19:00
(C) Friso
19:00 –
20:30
(C) Friso
20:30 –
22:00
(T)
VELD3
A
17:30 –
19:00
(C) Isa & Julia
19:00 –
20:30
(T) Charo
20:30 –
22:00
Oefenwedstrijd? contact Nico
B
17:30 –
19:00
(C) Isa & Julia
19:00 –
20:30
(T) Charo
20:30 –
22:00
Oefenwedstrijd? contact Nico
C
_EXT
16:00 –
17:30
2Samen
17:30 –
19:00
(T)Joelle
19:00 –
20:30
(T) Jonas & Pieter
20:30 –
22:00
Oefenwedstrijd? contact Nico
D
_EXT
16:00 –
17:30
2Samen
17:30 –
19:00
(T)Joelle
19:00 –
20:30
(T) Jonas & Pieter
20:30 –
22:00
Oefenwedstrijd? contact Nico
Woensdag
VELD1
A
16:00 –
17:00
17:00 –
18:00
18:00 –
19:00
(T)Raffaella&Erik 17:45-19:15
19:00 –
20:00
19:15 Joey traint: JA1 + H1
20:30 –
22:00
(C) Rogier + H1/D1
B
16:00 –
17:00
17:00 –
18:00
18:00 –
19:00
(T)Raffaella&Erik 17:45-19:15
20:30 –
22:00
(C) Rogier + H1/D1
C
16:00 –
17:00
17:00 –
18:00
18:00 –
19:00
(C) Arthur 17:45 tot 19:15
19:00 –
20:30
(C) Rogier 19:15-20:30
20:30 –
22:00
(C) Rogier + H1/D1
D
16:00 –
17:00
17:00 –
18:00
18:00 –
19:00
(C) Arthur 17:45 tot 19:15
19:00 –
20:30
(C) Rogier 19:15-20:30
20:30 –
22:00
(C) Rogier + H1/D1
VELD2
A
16:00 –
17:00
17:00 –
18:00
Inlooptraining vanaf 17/10/19
20:30 –
22:00
(C) Rogier + H1/D1
B
16:00 –
17:00
17:00 –
18:00
Inlooptraining vanaf 17/10/19
20:30 –
22:00
(C) Rogier + H1/D1
C
16:00 –
17:00
17:00 –
18:00
(C) veld voor 2e jaars E
18:00 –
19:30
(T)Friso
20:30 –
22:00
(C) Rogier + H1/D1
D
16:00 –
17:00
17:00 –
18:00
(C) veld voor 2e jaars E
18:00 –
19:30
(T)Friso
20:30 –
22:00
(C) Rogier + H1/D1
VELD3
A
16:00 –
17:00
17:00 –
18:30
(C) Reena
19:00 –
20:30
Oefenwedstrijd? contact Nico
20:30 –
22:00
(C) Rogier + H1/D1
B
16:00 –
17:00
17:00 –
18:30
(C) Reena
19:00 –
20:30
Oefenwedstrijd? contact Nico
20:30 –
22:00
(C) Rogier + H1/D1
C
16:00 –
17:00
17:00 –
18:00
D-jeugd keepers
18:00 –
19:00
Quinten traint: Hjalmer&Lise
19:00 –
20:30
Oefenwedstrijd? contact Nico
20:30 –
22:00
(C) Rogier + H1/D1
D
16:00 –
17:00
JJ keeperstraining 2e +1e jr E
17:00 –
18:00
D-jeugd keepers
18:00 –
19:00
Joey traint:
19:00 –
20:30
Oefenwedstrijd? contact Nico
20:30 –
22:00
(C) Rogier + H1/D1
Donderdag
VELD1
A
_EXT
16:00 –
16:30
BEZET
18:00 –
19:30
(T) Jolijn
19:30 –
21:00
(C) Paco
B
_EXT
16:00 –
16:30
BEZET
18:00 –
19:30
(T) Jolijn
19:30 –
21:00
(C) Paco
C
_EXT
16:00 –
16:30
BEZET
16:30 –
18:00
(C) Pepijn
18:00 –
19:30
(T) Pieter & Merel/Vera
19:30 –
21:00
(T) Marcel
D
_EXT
16:00 –
16:30
BEZET
16:30 –
18:00
(C) Pepijn
18:00 –
19:30
(T) Pieter & Merel/Vera
19:30 –
21:00
(T) Marcel
VELD2
A
16:30 –
18:00
(T) Vera & Merel
18:00 –
19:30
(T) Devin
19:30 –
21:00
(T) Sjoerd & Devin
B
16:30 –
18:00
(T) Vera & Merel
18:00 –
19:30
(T) Devin
19:30 –
21:00
(T) Sjoerd & Devin
C
16:30 –
18:00
(C) Quinty
18:00 –
19:30
(T) Paco & Arjen
19:30 –
21:00
(T) Boris
D
16:30 –
18:00
(C) Quinty
18:00 –
19:30
(T) Paco & Arjen
19:30 –
21:00
(T) Boris
VELD3
A
16:00 –
18:00
Oefenwedstrijd? contact Nico
18:00 –
19:30
(T)Paco
19:30 –
20:30
tot 20:15 Colette: MA2,MA4,DJ2
B
16:00 –
18:00
Oefenwedstrijd? contact Nico
18:00 –
19:30
(T)Paco
C
16:00 –
18:00
Oefenwedstrijd? contact Nico
18:00 –
19:30
(T) Pepijn
D
_EXT
16:00 –
18:00
2Samen
18:00 –
19:30
(T) Pepijn
Vrijdag
VELD1
A
16:00 –
17:30
(C) Jora
17:30 –
19:00
(T)Quinten & Jelle
19:00 –
20:30
(C) Lars
20:30 –
22:00
(C) Nicolaas
B
16:00 –
17:30
(C) Jora
17:30 –
19:00
(T)Quinten & Jelle
19:00 –
20:30
(C) Lars
20:30 –
22:00
(C) Nicolaas
C
16:30 –
17:30
17:30 –
19:00
(T)Joelle
19:00 –
20:30
(T) Julian
20:30 –
22:00
(C) Edwin
D
16:30 –
17:30
17:30 –
19:00
(T)Joelle
19:00 –
20:30
(T) Julian
20:30 –
22:00
(C) Edwin
VELD2
A
16:30 –
17:30
18:00 –
19:00
18:15 Veerle: MA3, MB2, MB3
19:00 –
20:30
(T)Quinten & Jelle
20:30 –
22:00
(T) Erwin
B
16:30 –
17:30
18:00 –
19:00
18:15 Nienke: MC2, MC3
19:00 –
20:30
(T)Quinten & Jelle
20:30 –
22:00
(T) Erwin
C
16:30 –
17:30
17:30 –
19:00
(T) Kiki & Jolijn
19:00 –
20:30
(C) Bo
20:30 –
22:00
(T) Vacature
D
16:30 –
17:30
17:30 –
19:00
(T) Kiki & Jolijn
19:00 –
20:30
(C) Bo
20:30 –
22:00
(T) Vacature
VELD3
A
16:30 –
17:30
EXTRAJ6E1, J6E2 Vincent, Milan
17:30 –
18:30
(T) Bas & Maurits
19:00 –
20:30
(C) Sterre
_EXT
20:30 –
22:00
gereserveerd oefenweds senior
B
16:30 –
17:30
EXTRAJ6E1, J6E2 Vincent, Milan
17:30 –
18:30
(T) Bas & Maurits
19:00 –
20:30
(C) Sterre
_EXT
20:30 –
22:00
gereserveerd oefenweds senior
C
16:30 –
17:30
EXTRA M6E2+ andere teams Ewout
17:30 –
19:00
(C) Robert-jan & Jan-Willem
19:00 –
20:30
(C)Anne
20:30 –
22:00
(C) Johan
D
16:30 –
17:30
EXTRA M6E2+ andere teams Ewout
17:30 –
19:00
(C) Robert-jan & Jan-Willem
19:00 –
20:30
(C)Anne
20:30 –
22:00
(C) Johan