Hockey
10:00
10:30
11:00
11:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
21:30
Maandag
VELD1
A
17:00 –
18:30
Laura Franse
18:30 –
20:00
Bram Bredewold
20:00 –
21:30
Boris Lankhuizen
B
17:00 –
18:30
Laura Franse
18:30 –
20:00
Bram Bredewold
20:00 –
21:30
Boris Lankhuizen
C
17:00 –
18:30
Friso van Leeuwen
18:30 –
20:00
Bart Huisman; Ruud Hazeboom
20:00 –
21:30
50%
D
17:00 –
18:30
Friso van Leeuwen
18:30 –
20:00
Bart Huisman; Ruud Hazeboom
20:00 –
21:30
50%
VELD2
A
17:00 –
18:30
Nina Rovers
18:30 –
20:00
Sterre Schoonen
20:00 –
21:30
50% Mathieu Booms
B
17:00 –
18:30
Nina Rovers
18:30 –
20:00
Sterre Schoonen
20:00 –
21:30
50% Mathieu Booms
C
17:30 –
19:00
Sjoerd Mouwen
20:00 –
21:30
Bram Bredewold
D
17:30 –
19:00
Sjoerd Mouwen
20:00 –
21:30
Bram Bredewold
VELD3
A
_EXT
17:00 –
18:00
2Samen
18:00 –
19:00
Inlooptraining
B
_EXT
17:00 –
18:00
2Samen
18:00 –
19:00
Inlooptraining
C
17:00 –
18:00
Niels Kavelaar
18:00 –
20:00
D
17:00 –
18:00
Niels Kavelaar
18:00 –
20:00
Dinsdag
VELD1
A
17:00 –
18:30
Kiki v K./ Jolijn B.
18:30 –
20:00
Charo van Eijk
20:00 –
21:30
Shing Wong
B
17:00 –
18:30
Kiki v K./ Jolijn B.
18:30 –
20:00
Charo van Eijk
20:00 –
21:30
Shing Wong
C
17:00 –
18:30
18:30 –
20:00
50%; Marcel M./Paul vd V.
20:00 –
21:30
50%
D
17:00 –
18:30
18:30 –
20:00
50%; Marcel M./Paul vd V.
20:00 –
21:30
50%
VELD2
A
17:00 –
18:30
Jan-Willem H./Robbert Jan S.
18:30 –
20:00
50%; Ilse Jutte
20:00 –
21:30
50%
B
17:00 –
18:30
Jan-Willem H./Robbert Jan S.
18:30 –
20:00
50%; Ilse Jutte
20:00 –
21:30
50%
C
17:00 –
18:30
Julia Wolf/Isa Wortel
18:30 –
20:00
50%; Isabelle R./Nadine v, S.
20:00 –
21:30
D
17:00 –
18:30
Julia Wolf/Isa Wortel
18:30 –
20:00
50%; Isabelle R./Nadine v, S.
20:00 –
21:30
VELD3
A
_EXT
17:00 –
18:00
2Samen
18:30 –
20:00
Sjoerd Mouwe/Devin van Ooijen
B
_EXT
17:00 –
18:00
2Samen
18:30 –
20:00
Sjoerd Mouwe/Devin van Ooijen
C
18:30 –
20:00
Sjoerd Mouwe/Devin van Ooijen
D
18:30 –
20:00
Sjoerd Mouwe/Devin van Ooijen
Woensdag
VELD1
A
16:30 –
17:30
17:30 –
18:30
18:30 –
20:00
Friso van Leeuwen
20:00 –
21:30
Douwe de Haan
B
16:30 –
17:30
17:30 –
18:30
18:30 –
20:00
Friso van Leeuwen
20:00 –
21:30
Douwe de Haan
C
16:30 –
17:30
17:30 –
18:30
18:30 –
20:00
Douwe de Haan
20:00 –
21:30
Douwe de Haan
D
16:30 –
17:30
17:30 –
18:30
18:30 –
20:00
Douwe de Haan
20:00 –
21:30
Douwe de Haan
VELD2
A
16:30 –
17:30
17:30 –
18:30
18:30 –
20:00
Paco Bakker
20:00 –
21:30
Douwe de Haan
B
16:30 –
17:30
17:30 –
18:30
18:30 –
20:00
Paco Bakker
20:00 –
21:30
Douwe de Haan
C
16:30 –
17:30
17:30 –
18:30
18:30 –
20:00
Shing Wong
20:00 –
21:30
Douwe de Haan
D
16:30 –
17:30
18:30 –
20:00
Shing Wong
20:00 –
21:30
Douwe de Haan
VELD3
A
17:00 –
18:30
18:30 –
20:00
Ilse Jutte
20:00 –
21:30
B
17:00 –
18:30
18:30 –
20:00
Ilse Jutte
20:00 –
21:30
C
16:30 –
17:30
17:30 –
19:00
Raffaella Brabander
20:00 –
21:30
Nicolaas den Ouden
D
16:30 –
17:30
17:30 –
19:00
Raffaella Brabander
20:00 –
21:30
Nicolaas den Ouden
Donderdag
VELD1
A
17:00 –
18:30
Sarah Soussa
18:30 –
20:00
Bo Baekers
20:00 –
21:30
Ewout Boelens
B
17:00 –
18:30
Sarah Soussa
18:30 –
20:00
Bo Baekers
20:00 –
21:30
Ewout Boelens
C
17:00 –
18:30
Ajan W./Ricardo H.
18:30 –
20:00
Charo v. E./Devin v. O.
20:00 –
21:30
50% ; Simon l./Niels S.
D
17:00 –
18:30
Ajan W./Ricardo H.
18:30 –
20:00
Charo v. E./Devin v. O.
20:00 –
21:30
50% ; Simon l./Niels S.
VELD2
A
18:30 –
20:00
Sophie Pieterse
20:00 –
21:30
50%; Douwe de Haan
B
18:30 –
20:00
Sophie Pieterse
20:00 –
21:30
50%; Douwe de Haan
C
18:30 –
20:00
Daisy Korenhof
20:00 –
21:30
Marcel Lepelaar
D
18:30 –
20:00
Daisy Korenhof
20:00 –
21:30
Marcel Lepelaar
VELD3
A
_EXT
17:00 –
18:00
2Samen
18:00 –
19:30
Ryan Komen
B
_EXT
17:00 –
18:00
2Samen
18:00 –
19:30
Ryan Komen
C
18:00 –
19:30
Joris van Daal/Ton Dries
19:30 –
21:00
Isabelle Roux
D
19:30 –
21:00
Isabelle Roux
Vrijdag
VELD1
A
16:00 –
17:00
Ouder
17:00 –
18:30
Arthur Mouwen
18:30 –
20:00
Friso van Leeuwen
20:00 –
21:30
Nicolaans den Ouden
B
16:00 –
17:00
Kim Rijsdijk
17:00 –
18:30
Arthur Mouwen
18:30 –
20:00
Friso van Leeuwen
20:00 –
21:30
Nicolaans den Ouden
C
16:00 –
17:00
Friso van Leeuwen
17:00 –
18:30
Douwe de Haan
18:30 –
20:00
Douwe de Haan
20:00 –
21:30
Nicolaas den Ouden
D
17:00 –
18:30
Douwe de Haan
18:30 –
20:00
Douwe de Haan
20:00 –
21:30
Nicolaas den Ouden
VELD2
A
16:00 –
17:00
Barbelijn
17:00 –
18:30
Friso van Leeuwen
20:00 –
21:30
Shing Wong
B
16:00 –
17:00
Barbelijn
17:00 –
18:30
Friso van Leeuwen
20:00 –
21:30
Shing Wong
C
16:00 –
17:00
Pim Hulshof
17:00 –
18:30
Jan Maarten Rovers
18:30 –
20:00
Daan van Adrichem
D
16:00 –
17:00
17:00 –
18:30
Jan Maarten Rovers
18:30 –
20:00
Daan van Adrichem
VELD3
A
_EXT
16:00 –
17:30
2Samen
17:30 –
19:00
Pim Hulshof
B
_EXT
16:00 –
17:30
2Samen
17:30 –
19:00
Pim Hulshof
C
16:30 –
17:30
17:30 –
18:30
Stefan N.
18:30 –
20:00
Axel D./Jens H.
D
16:30 –
17:30
17:30 –
18:30
Stefan N.
18:30 –
20:00
Axel D./Jens H.
Zondag
VELD1
A
_EXT
10:00 –
11:00
Movella
B
_EXT
10:00 –
11:00
Movella
C
_EXT
10:00 –
11:00
Movella
D
_EXT
10:00 –
11:00
Movella
Zaalhockey