Hockey
10:00
10:30
11:00
11:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
21:30
Maandag
VELD1
A
17:00 –
18:30
Club Laura Franse
18:30 –
20:00
Club Bram Bredewold
20:00 –
21:30
Club Boris Lankhuizen
B
17:00 –
18:30
Club Laura Franse
18:30 –
20:00
Club Bram Bredewold
20:00 –
21:30
Club Boris Lankhuizen
C
17:00 –
18:30
Gereserveerd voor teamtraining
18:30 –
20:00
Gereserveerd voor teamtraining
20:00 –
21:30
D
17:00 –
18:30
Gereserveerd voor teamtraining
18:30 –
20:00
Gereserveerd voor teamtraining
20:00 –
21:30
VELD2
A
17:00 –
18:30
Club Nina Rovers
18:30 –
20:00
Club Sterre Schoonen
B
17:00 –
18:30
Club Nina Rovers
18:30 –
20:00
Club Sterre Schoonen
C
18:00 –
19:30
Gereserveerd voor teamtraining
20:00 –
21:30
Gereserveerd voor teamtraining
D
18:00 –
19:30
Gereserveerd voor teamtraining
20:00 –
21:30
Gereserveerd voor teamtraining
VELD3
A
_EXT
17:00 –
18:00
2Samen
18:00 –
19:30
Inlooptraining Reena
B
_EXT
17:00 –
18:00
2Samen
18:00 –
19:30
Inlooptraining Reena
C
17:00 –
18:00
Gereserveerd voor teamtraining
18:30 –
20:00
Club Friso van Leeuwen
D
17:00 –
18:00
Gereserveerd voor teamtraining
18:30 –
20:00
Club Friso van Leeuwen
Dinsdag
VELD1
A
17:00 –
18:30
Club Kiki v K./ Jolijn B.
18:30 –
20:00
Club Charo van Eijk
20:00 –
21:30
B
17:00 –
18:30
Club Kiki v K./ Jolijn B.
18:30 –
20:00
Club Charo van Eijk
20:00 –
21:30
C
17:00 –
18:30
Club Friso
18:30 –
20:00
Club Friso van Leeuwen
20:00 –
21:30
D
17:00 –
18:30
Club Friso
18:30 –
20:00
Club Friso van Leeuwen
20:00 –
21:30
VELD2
A
17:00 –
18:30
Gereserveerd voor teamtraining
18:30 –
20:00
Club Ilse Jutte
B
17:00 –
18:30
Gereserveerd voor teamtraining
18:30 –
20:00
Club Ilse Jutte
C
17:00 –
18:30
Club Julia Wolf/Isa Wortel
18:30 –
20:00
Club Reena
20:00 –
21:30
Gereserveerd voor teamtraining
D
17:00 –
18:30
Club Julia Wolf/Isa Wortel
18:30 –
20:00
Club Reena
20:00 –
21:30
Gereserveerd voor teamtraining
VELD3
A
_EXT
17:00 –
18:00
2Samen
18:30 –
20:00
Club Sjoerd /Devin
B
_EXT
17:00 –
18:00
2Samen
18:30 –
20:00
Club Sjoerd /Devin
C
18:30 –
20:00
Club Sjoerd/Devin
D
18:30 –
20:00
Club Sjoerd/Devin
Woensdag
VELD1
A
JE03, JE04, ME06_6, ME07, ME08, ME09
16:30 –
17:30
JE28, ME04, ME05
17:30 –
18:30
20:00 –
21:30
Douwe de Haan
B
JE03, JE04, ME06_6, ME07, ME08, ME09
16:30 –
17:30
JE28, ME04, ME05
17:30 –
18:30
20:00 –
21:30
Douwe de Haan
C
JE03, JE04, ME06_6, ME07, ME08, ME09
16:30 –
17:30
JE28, ME04, ME05
17:30 –
18:30
18:30 –
20:00
Club Douwe de Haan
20:00 –
21:30
Douwe de Haan
D
JE03, JE04, ME06_6, ME07, ME08, ME09
16:30 –
17:30
JE28, ME04, ME05
17:30 –
18:30
18:30 –
20:00
Club Douwe de Haan
20:00 –
21:30
Douwe de Haan
VELD2
A
16:30 –
17:30
17:30 –
18:30
18:30 –
20:00
Gereserveerd voor teamtraining
20:00 –
21:30
B
16:30 –
17:30
17:30 –
18:30
18:30 –
20:00
Gereserveerd voor teamtraining
20:00 –
21:30
C
16:30 –
17:30
17:30 –
18:30
18:30 –
20:00
Gereserveerd voor teamtraining
20:00 –
21:30
Douwe de Haan
D
16:30 –
17:30
17:30 –
18:30
18:30 –
20:00
Gereserveerd voor teamtraining
20:00 –
21:30
Douwe de Haan
VELD3
A
18:30 –
20:00
Gereserveerd voor teamtraining
20:00 –
21:30
B
16:30 –
17:30
Club
18:30 –
20:00
Gereserveerd voor teamtraining
20:00 –
21:30
C
16:30 –
17:30
Club
17:30 –
19:00
Gereserveerd voor teamtraining
20:00 –
21:30
Gereserveerd voor teamtraining
D
16:30 –
17:30
Club
17:30 –
19:00
Gereserveerd voor teamtraining
20:00 –
21:30
Gereserveerd voor teamtraining
Donderdag
VELD1
A
17:00 –
18:30
Gereserveerd voor teamtraining
18:30 –
20:00
Club Bo Baekers
20:00 –
21:30
Ewout Boelens
B
17:00 –
18:30
Gereserveerd voor teamtraining
18:30 –
20:00
Club Bo Baekers
20:00 –
21:30
Ewout Boelens
C
17:00 –
18:30
Gereserveerd voor teamtraining
18:30 –
20:00
Gereserveerd voor teamtraining
20:00 –
21:30
Gereserveerd voor teamtraining
D
17:00 –
18:30
Gereserveerd voor teamtraining
18:30 –
20:00
Gereserveerd voor teamtraining
20:00 –
21:30
Gereserveerd voor teamtraining
VELD2
A
MD07
17:00 –
18:30
Naam trainer volgt zsm
18:30 –
20:00
Gereserveerd voor teamtraining
20:00 –
21:30
Club Douwe de Haan
B
MD07
17:00 –
18:30
Naam trainer volgt zsm
18:30 –
20:00
Gereserveerd voor teamtraining
20:00 –
21:30
Club Douwe de Haan
C
MD08
17:00 –
18:30
Naam trainer volgt zsm
20:00 –
21:30
Gereserveerd voor teamtraining
D
MD08
17:00 –
18:30
Naam trainer volgt zsm
20:00 –
21:30
Gereserveerd voor teamtraining
VELD3
A
_EXT
17:00 –
18:00
2Samen
18:00 –
19:30
Gereserveerd voor teamtraining
B
_EXT
17:00 –
18:00
2Samen
18:00 –
19:30
Gereserveerd voor teamtraining
C
18:00 –
19:30
Gereserveerd voor teamtraining
19:30 –
21:00
Gereserveerd voor teamtraining
D
18:00 –
19:30
Gereserveerd voor teamtraining
19:30 –
21:00
Gereserveerd voor teamtraining
Vrijdag
VELD1
A
16:00 –
17:00
Gereserveerd voor teamtraining
17:00 –
18:30
Club Sjoerd
20:00 –
21:30
Nicolaans den Ouden
B
16:00 –
17:00
Gereserveerd voor teamtraining
17:00 –
18:30
Club Sjoerd
20:00 –
21:30
Nicolaans den Ouden
C
16:00 –
17:00
Gereserveerd voor teamtraining
17:00 –
18:30
Club Douwe de Haan
18:30 –
20:00
20:00 –
21:30
Nicolaans den Ouden
D
16:00 –
17:00
Gereserveerd voor teamtraining
17:00 –
18:30
Club Douwe de Haan
18:30 –
20:00
20:00 –
21:30
Nicolaans den Ouden
VELD2
A
17:00 –
18:30
Gereserveerd voor teamtraining
20:00 –
21:30
Paco
B
16:00 –
17:00
Gereserveerd voor teamtraining
17:00 –
18:30
Gereserveerd voor teamtraining
20:00 –
21:30
Paco
C
17:00 –
18:30
Club Friso van Leeuwen
MA04
18:30 –
20:00
Club Friso van Leeuwen
D
17:00 –
18:30
Club Friso van Leeuwen
MA04
18:30 –
20:00
Club Friso van Leeuwen
VELD3
A
_EXT
16:00 –
17:30
2Samen
17:30 –
19:00
Gereserveerd voor teamtraining
18:30 –
20:00
Club Sterre Schoonen
B
_EXT
16:00 –
17:30
2Samen
17:30 –
19:00
Gereserveerd voor teamtraining
18:30 –
20:00
Club Sterre Schoonen
C
16:30 –
17:30
Gereserveerd voor teamtraining
17:30 –
18:30
Gereserveerd voor teamtraining
18:30 –
20:00
Club Axel D./Jens H.
D
16:30 –
17:30
Gereserveerd voor teamtraining
17:30 –
18:30
Gereserveerd voor teamtraining
18:30 –
20:00
Club Axel D./Jens H.
Zondag
VELD1
A
_EXT
10:00 –
11:00
Movella
B
_EXT
10:00 –
11:00
Movella
C
_EXT
10:00 –
11:00
Movella
D
_EXT
10:00 –
11:00
Movella